Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petice "Kam se valí loučovické proudy"

 

Petice za uchování hrdé a magické krásy Čertových proudů       v srdci Národní přírodní rezervace Čertova stěna - Luč

 

p7071291.jpg  

                                                                  Vltava a lípa - symboly naší země 

 

Petice "Kam se valí loučovické proudy" může účinně pomoci ochránit Národní přírodní rezervaci Čertova stěna - Luč před komerčním využíváním v oblasti adrenalinových vodních sportů.

*Petice se stane pádným argumentem proti záměru Svazku obcí divoká voda Loučovice (SODVL) komerčně využívat unikátní řečiště řeky Vltavy. O Petici se bude možné opřít při všech správních řízeních, která proběhnou v souvislosti s přípravou realizace Záměru SODVL; především při posuzování Podnětu ke změně Manipulačního řádu VD Lipno I a VD Lipno II.

*Podpisové archy i podpisy v elektronické formě budou předány představitelům Svazku obcí divoká voda Loučovice a všem dotčeným stranám budoucího "schvalovacího řízení": Krajský úřad Jihočeského kraje, MŽP ČR. 

*Svůj podpis pod Petici můžete připojit:

a) na klasický papírový podpisový arch           

b) elektronicky zde: http://www.e-petice.cz/petitions/kam-se-vali-loucovicke-proudy.html

Je důležité vědět, že větší váhu má Váš podpis na klasickém papírové petici, kde je ověření podpisu možné.

*Titulní stranu Petice spolu s podpisovým archem si můžete stáhnout na těchto stránkách v podrubrice  "Petice a podpisový arch", nebo je obratem zašlu poštou na Vaši adresu (přiložím i ofrankovanou obálku).

*Budeme velmi vděční, pokud se najdou přátelé dobrovolníci, kteří by podpisy sbírali v okruhu svých přátel a známých, v oblastech svých zájmů, na školách i v zaměstnání. Tyto podpisové archy by pak přátelé posílali poštou zpět na adresu: Jaroslav Jonáš, Náměstí 79, Vyšší Brod - 382 73

*Termín ukončení petiční kampaně "Kam se valí loučovické proudy" je zatím otevřený - bude závislý na vývoji událostí, které se nyní nedají odhadovat.

Veškeré dotazy, připomínky a názory posílejte prosím na e-mail: japach@atlas.cz

Děkujeme všem, kteří svým podpisem pomohou chránit nádherný kout naší země, kde voda hučí v nezkrotných peřejích Vltavy a bory šumí po skalinách.

                                                                 Jaroslav Jonáš a Martina Majerová

 

 :

 

Rubriky